Σάββατο και Κυριακή στις 21.00
Το τηλεπαιχνίδι που αγαπά τα ζευγάρια και λατρεύουν οι τηλεθεατές σε περισσότερες από 30 χώρες είναι και πάλι στον ΣΚΑΪ! Ο Φάνης Λαμπρόπουλος υποδέχεται ζευγάρια, έτοιμα να υποβληθούν σε απολαυστικές δοκιμασίες που απαιτούν θάρρος, αντοχές και αποκαλύπτουν πόσο καλά γνωρίζονται – ή όχι. Οι γυναίκες στοιχηματίζουν πάνω στις ικανότητες των αντρών ενώ οι άντρες επιστρατεύουν τόλμη και ευφυΐα στις πιο... «δεν-το-έχω-με-τίποτα» δοκιμασίες, αλλά και ερωτήσεις γνώσεων. Ποια γυναίκα ξέρει τον σύντροφό της καλύτερα; Έχει ποντάρει σωστά; Ποιος άντρας μπορεί να τα καταφέρει καλύτερα κάτω από πίεση; Μοναδικές στιγμές και απίθανα δώρα στο πιο fun game show!
ΜΥ ΜΑΝ CAN! Βάλε το ταίρι σου... στο play!
#MyManCanGR
#SkaitvGR
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ
![Θα αποδειχθούν τα αγόρια δεινοί σκοπευτές ή θα «κάνουν μπάνιο» τα κορίτσια και θα μας χαρίσουν γέλιο;](https://media.skaitv.gr/images/250/0/media_tv-editors/2024-fotos/202407/b/s3pyrovola20240720.jpg)
Θα αποδειχθούν τα αγόρια δεινοί σκοπευτές ή θα «κάνουν μπάνιο» τα κορίτσια και θα μας χαρίσουν γέλιο;
![Η Μαρία χάνει την ψυχραιμία της όταν ο Αλέξανδρος αστοχεί και την καταβρέχει – Ο μικροτραυματισμός της](https://media.skaitv.gr/images/250/0/media_tv-editors/2024-fotos/202407/b/3maria20240720.jpg)