Δευτέρα με Παρασκευή στις 17.30
Ο Μάρκος Σεφερλής και ο Έκτορας Μποτρίνι φορούν τα γιορτινά τους και υποδέχονται στη στολισμένη κουζίνα του «Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου», 40 αγαπημένα πρόσωπα που έρχονται να διασκεδάσουν και να μαγειρέψουν για καλό σκοπό. 10 εορταστικά επεισόδια με κέφι, εορταστική διάθεση, εκλεκτούς καλεσμένους αλλά κυρίως, με τη φροντίδα της Μαμάς.
Oι All Star Survivors, Σάκης Κατσούλης, Μαριαλένα Ρουμελιώτη, Σπύρος Μαρτίκας και Βρισηίδα Ανδριώτου μπαίνουν σε έναν διαφορετικό “στίβο μάχης” και μας δείχνουν για πρώτη φορά τις μαγειρικές τους ικανότητες, ελπίζοντας σε μια νίκη, διαφορετική από αυτές που τους έχουμε συνηθίσει.
#MyMomCooksBetterGR