Σαββατοκύριακο στις 11.45
Η Μαρία Μπακοδήμου έρχεται για δεύτερη σεζόν στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ, μαζί με την καλύτερη και πιο «ΓΕΙΑ ΣΟΥ» παρέα. Αποκλειστικά ρεπορτάζ, ξεχωριστοί καλεσμένοι, αναπάντεχες συνεντεύξεις αλλά και ενδιαφέροντα τηλεοπτικά νέα, όλα αυτά με μια πιο… ΓΕΙΑ ΣΟΥ ματιά! Με χιούμορ, εύστοχο σχόλιο, αυθεντική και ειλικρινής, η Μαρία Μπακοδήμου, ένα από τα πιο αγαπητά πρόσωπα της τηλεόρασης θα μας λέει «ΓΕΙΑ ΣΟΥ» κάθε Σαββατοκύριακο μεσημέρι, μαζί με τη Νάνσυ Παραδεισανού, τον Κωνσταντίνο Αρτσίτα και τον Ισίδωρο Φίκαρη.
Η πιο ευχάριστη παρέα του Σαββατοκύριακου, είναι στον ΣΚΑΪ.
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ
![Ο γάμος της Έλενας Ράπτη, η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου που διασκέδαση με τον πρώην της και η Κατερίνα Παπουτσάκη που έκλεισε τα 45](https://media.skaitv.gr/images/250/0/media_tv-editors/2024-fotos/202401/b/geniko20240127.jpg)
Ο γάμος της Έλενας Ράπτη, η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου που διασκέδαση με τον πρώην της και η Κατερίνα Παπουτσάκη που έκλεισε τα 45
![Ηρώ Μουκίου: Ο σύζυγος μου μένει στη Λάρισα αλλά δουλέψαμε πάνω στη σχέση για να μην υπάρχουν θέματα](https://media.skaitv.gr/images/250/0/media_tv-editors/2024-fotos/202401/b/hrw20240127.jpg)