Δευτέρα με Παρασκευή στις 11.50
Η δική μας Φαίη, μας κρατά συντροφιά καθημερινά με υπέροχη διάθεση και πολλές εκπλήξεις! Κάθε μέρα την ίδια ώρα κάνουμε «Fay’s time» και γινόμαστε όλοι μια παρέα! Στο πλευρό της βρίσκονται, ο Λάμπρος Κωνσταντάρας, η Μαρία Φραγκάκη, η Μάρτζυ Λαζάρου, ο Αλέξανδρος Κατσαρίδης και ο Άγγελος Βουράκης. Ξεχωριστοί καλεσμένοι, θέματα και συνεντεύξεις που αξίζει να συζητηθούν, αποκλειστικές ειδήσεις και νέες στήλες που καταγράφουν όλα όσα συμβαίνουν στον καλλιτεχνικό και τηλεοπτικό χώρο συνθέτουν το περιεχόμενο της εκπομπής. Καθημερινά κοντά τους ο Δημήτρης Σκαρμούτσος με τις υπέροχες συνταγές του!
#FaysTime
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ
![Δημήτρης Παπανώτας: Είμαι βέβαιος ότι ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος πατάει στα βήματά μου, έχουμε κοινές απόψεις](https://media.skaitv.gr/images/250/0/media_tv-editors/2024-fotos/202402/papanwtas20240202.jpg)
Δημήτρης Παπανώτας: Είμαι βέβαιος ότι ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος πατάει στα βήματά μου, έχουμε κοινές απόψεις
![Τριαντάφυλλος: Το Survivor το βλέπω φανατικά, θα ήθελα να ήμουν εκεί – Φέτος δε θα με δείτε στην τηλεόραση](https://media.skaitv.gr/images/250/0/media_tv-editors/2024-fotos/202402/daffy20240202.jpg)
Τριαντάφυλλος: Το Survivor το βλέπω φανατικά, θα ήθελα να ήμουν εκεί – Φέτος δε θα με δείτε στην τηλεόραση
![«Ωχ,ωχ,ωχ, το είδαμε κι αυτό»: Η αποκάλυψη της Σ. Καλογεροπούλου, η «κόντρα» Ι. Τούνη-Φ. Σεργουλόπουλου και τα όνειρα του Κ. Αργυρού](https://media.skaitv.gr/images/250/0/media_tv-editors/2024-fotos/202402/wxwx20240202.jpg)